Contact Lincoln Plus

Contact

Închirieri macarale, utilaje terasiere, transport agabaritic
Departament Tehnic
Ing. Ioja Ionut Dan

+40.769.099.243

i.ioja@lincolngrup.ro

Aprovizionare
Economist
Schiau Nicolae Claudiu

+40.769.099.252

n.schiau@lincolngrup.ro

Secretariat
Economist
Grosu Claudia

+40.762.201.158

office@lincolngrup.ro

Contact

Departament Tehnic
- execuție -
Ing. Ciuca Dorin

+40.786.733.178

d.ciuca@lincolngrup.ro

Departament Tehnic
- execuție -
Ing. Corlaci Florin

+40.769.254.753

f.corlaci@lincolngrup.ro

Departament Tehnic
- execuție -
Ing. Olaru Andrei

+40.769.841.443

a.olaru@lincolngrup.ro

Departament Tehnic
- execuție -
Ing. Schadi Horia

+40.769.841.407

h.schadi@lincolngrup.ro

Departament Tehnic
- ofertare/ urmărire a producției -
Ing. Fleser Mioara

+40.769.099.254

m.fleser@lincolngrup.ro

Departament Tehnic
- ofertare/ urmărire a producției -
Ing. Scripcari Liviu

+40.744.555.124

l.scripcari@lincolngrup.ro

Departament Tehnic
- ofertare/ urmărire a producției -
Ing. Bucalae Izvorel

i.bucalae@lincolngrup.ro

Departament IT.
Analist Progr. Puțan Adina Veronica

+40.769.884.685

v.putan@lincolngrup.ro

Resurse Umane
Ec. Tămaș Ana

+40.746.569.184

a.tamas@lincolngrup.ro

Manager parc auto
Ing. Țibre Lucian

+40.769.098.556

l.tibre@lincolngrup.ro

Sef santier zona Brasov
Ing. Dumitrache Gelu

+40.769.099.250

tehnic@lincolngrup.ro

Magazie
Batacui Ioan

+40.762.201.154

i.batacui@lincolngrup.ro

Asistenta tehnica
Broscatan Stefan

+40.742.867.658

s.broscatan@lincolngrup.ro

Asistenta tehnica
Vaidasigan Catalin

+40.769.099.242

c.vaidasigan@lincolngrup.ro

Conducere
Cibu Carmen
Conducere
Cibu Gheorghe

Clienții Noștri

Lidl, Smart Trend SRL, Electrica, Trans Prima SRL, Spitalul Municipal Sebes, Apa CTTA; Hidroconstructia SA; Holzindustrie Schweighofer SRL; Instalatorul SA Alba-Iulia; Kronospan; Rekord SRL Alba-Iulia; Walter SRL; IPJ ALBA; DML INVEST; Primaria Sebes; Primaria Berghin; Primaria Daia Romana; Primaria Dostat; Primaria Pianu; Primaria Vintu de Jos, Primaria Ciugud, Casa Auto Sebes, Oprean SRL.